TESTER Bil & El-kjøretøy Data Sport & Trening Gaming Mobil Smart Home Teknologi
Full tilgang 1 uke med automatisk stopp Bestill nyheten LB+ UKE NÅ

Er dette Samsung Galaxy S IV?

Fra en kinesisk kilde kommer en video som visstnok er av Samsungs kommende toppmodell. Se den her.

Av / 14.03.13 - 09:50
Er dette Samsung Galaxy S IV?

I natt, nærmere bestemt rundt midnatt norsk tid, lanserer Samsung etter alt å dømme den nye Galaxy S IV smartmobil, som vil bli koreanernes kongemodell, som i resten av 2013 skal ta opp konkurransen med Sony, Nokia og Apple om dominansen på smartmobilmarkedet.

Først hevdet et kinesisk forum å ha tatt bilder av Galaxy S IV, og nå har The Verge oppdaget en video, som også stammer fra Kina. Her leker YouTube-brukeren istevencom med en telefon, som videoen hevder er den kommende Galaxy S IV.

Om det er snakk om ekte vare vet vi naturligvis ikke, men telefonen i videoen har nøyaktig samme formfaktor som Galaxy S III, mens skjermen er større – trolg 5 tommer – hvilket stemmer med ryktene om den kommende Galaxy S IV. Bemerk for øvrig lyden i bakgrunnen av videoen. Der kjører nemlig en reklame for Apples iPad, samtidig som vår telefonspion leker seg med den nye Samsung-smartmobilen.

Følg med på lydogbilde.no natt til fredag, hvor vi dekker lanseringen direkte fra New York.

Inntil videre kan du se videoen, som angivelig forestiller den kommende Samsung-toppmodellen her:

Annonse

(f. 1973): Sjefredaktør L&B Home. Peter har arbeidet for Lyd & Bilde siden 2012. Han har vært aktiv som tech-journalist for tallrike medier siden 1998, blant annet som sjefredaktør for gadgetmagasinet GEAR og som journalist for magasinene PC World og Privat Computer. Peter skriver om smartmobiler og andre bærbare enheter samt om teknologisk innovasjon, inkludert 5G, elektrisk mobilitet og smarte hjem.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Slitesterkt nettbrett og mobil fra Samsung

Slik ser Pixel Watch 4 ut!

Sporingsbrikker for alle

Trumps tariffer får Apple til å ta med 1,5 millioner iPhones fra India til USA

OnePlus Watch 3 kan kjøpes nå

Spør mobiltelefonen din hva du ser

Rimelig Samsung-nettbrett

Motorola lanserer den første mobilen i den nye Edge 60-serien

KI-lege fra Apple

Google Maps: Skjermdumpene dine blir automatisk til reisemål

Flere farger på S25 Edge lekket

Samsung One UI 7 kommer snart

Lyd & Bilde