TEST: Harman Kardon Onyx Studio 9

Harman Kardons batteridrevne bordhøyttaler er elegant å se på, men lyden står ikke i stil med den lekre designen.
Festning Norge
Nagra Compact Phono
Noble Audio FoKus Apollo
Topplister
På utkikk etter ny robotgressklipper? Slik velger riktig robotgressklipper!
Nyhet: Focal Bathys MG
Focal Bathys MG blir en superversjon av Bathys med ny teknologi.
TEST: Naim Uniti Nova PE

Naim Audio tar steget inn i klasse D-verdenen med sin high-end strømmeforsterker Uniti Nova PE. Resultatet blåser deg overende.
Annonse
Nyhet
Stor og blendende lys skal TV-en være – og gjerne billig.
Nyeste tester
Hi-fi
Hodetelefoner
Høyttalere
Hjemmekino
Foto / Video
TV
Nyhet: Samsung The Frame Pro
Samsung The Frame får nå en storebror - her er de viktigste forskjellene.
Anmeldelse: Snehvit
Eventyrfilmen som i 1937 revolusjonerte animasjonsfilmhistorien får (dessverre) nytt liv som spillefilm.
TEST: NAD M10 V3

Et komplett lydanlegg i det tunge sjiktet trenger ikke å fylle stuen med elektronikk. Den siste utgaven av NAD M10 har kraft, romkorreksjon, og nå også platespillerinngang.
Nyhet: FiiO FX17
FiiO vil ta musikkpropper til nye høyder med FX17. Det nye flaggskipet byr på intet mindre enn tretten drivere i hver ørepropp, hvorav åtte er elektrostatiske.
TEST: Sharp GR8465 (55GR8465)

Sharp tilbyr her en lyssterk og kontrastrik LCD-TV til gunstig pris.
Nyhet

Samsung viser seg nok en gang som bestselgeren innen «soundbars».
Nyhet
Fremtidens TV fra Sony blir vesentlig mer fargerik enn før – og større!
Nyhet: Chromecast-kluss

Chromecast 2. generasjon og Chromecast Audio har blitt nærmest ubrukelige over natten. Men alt håp er ikke ute.