Electrocompaniet har laget anerkjent i elektronikk i mer enn 35 år, men har ikke alltid har like bred distribusjon. Med inntoget i Soundgardens 16 avdelinger og deres egen nettbutikk, blir det enklere å få demonstrert og kjøpt produkter fra Electrocompaniet.
”Med denne nye markedskanalen vil vi gjøre det lett for våre kunder over hele landet å få tak i våre produkter” forteller Mikal Dreggevik i Electrocompaniet.
”Vi er stolte og glade for å ha fått Electrocompaniet i kjeden og ser fram til et spennende samarbeid. Nå framstår vi også som den aktøren i Norge med den beste og mest spennende elektronikk line-up’en” sier daglig leder i Soundgarden, Roar Olafsen.
Volker Hunger fra Electrocompaniet og Ivar Haraldstad fra Soundgardens butikk i Cort Adelersgt 2 i Oslo.
Electrocompaniet
Soundgarden
Les videre med LB+
Tilbud - 1 måned for kun 79,-
Tilgang til ALT innhold i 1 måned!
LB+ total 12 måneder
Tilgang til ALT innhold i 12 måneder
LB+ Total 6 måneder
Tilgang til ALT innhold i 6 måneder
- Tilgang til mer enn 7500 produkttester!
- Store rabatter hos våre samarbeidspartnere i LB+ Fordelsklubb
- Ukentlige nyhetsbrev med siste nytt
- L&B TechCast – en podcast av L&B
- Deaktiver annonser