Øreproppene føles pålitelig konstruert og takket være strekkavlastningene vil de ikke gå i stykker med det første. Ledningen er gummiaktig, noe som gir en viss risiko for at den vikler seg. På ledningen sitter også en Apple-kompatibel fjernkontroll, volumkontroll samt mikrofon for telefonsamtaler. Tilbehøret består av en enklere stoffpose, en ledningsklemme, to ekstra par silikonputer i ulike størrelser, samt verktøy for rengjøring. Proppene kan fås i svart og blått eller helhvite.
Bøylen bak øret er veldig myk, noe som gjør at den er behagelig og knapt føles på ørene. Men på den andre siden hjelper den i det hele tatt ikke til å holde øreproppene på plass. Så om man ikke har funnet den perfekt størrelsen slik at de sitter godt på plass risikerer de å falle helveis ut i løpet av treningsøkten. Lyden er dynamisk og balansert, noe som gjør at de fungerer bra selv utenfor helsestudioet. Men bassen er faktisk dyp og kontrollert, noe som gjør at selv treningen får en ekstra giv.
Konklusjon
Den myke bøylen er sant nok behagelig, men gir ikke tilstrekkelig støtte. Derfor er det en viss risiko for at silikonproppene faller ut under treningen om man ikke har funnet noen som passer perfekt. Derimot er det meget praktisk med fjernkontroll på ledningen, og at man får med verktøy for rengjøring. Øreproppene føles pålitelige og tåler både fuktighet og tøffe tak. Man får tilstrekkelig med bass for at det skal bli artig å trene med dem. Uvanlig nok er lyden dessuten tilstrekkelig bra for mer avslappet lytting.