Hi-fi-messen Soundsociety går av stabelen i helgen

Soundsociety arrangerer hi-fi-messe i den tunge enden for sjette gang. Nå på to hoteller i København.

Hi-fi-messen Soundsociety går av stabelen i helgen 2

Hvis du er på jakt etter inspirasjon til nye hi-fi-innkjøp eller bare ønsker å treffe andre med samme interesse, kan det være en god idé å ta turen til København denne helgen.

Det er nemlig her årets Soundsociety-messe finner sted. Det er sjette gang messen arrangeres, og det er andre gang den finner sted i den danske hovedstaden.

Som noe nytt har messen utvidet arenaen til å inkludere to hoteller: Scandic Sluseholmen og Scandic Sydhavnen. I fjor foregikk det hele på Sluseholmen, men det ekstra hotellet gjør at det nå er 35 konferanserom tilgjengelig. Dette bør gi bedre akustikk enn vanlig, ettersom man slipper å stille ut i de svært små hotellrommene.

Det er satt opp gratis shuttlebusser mellom de to hotellene.

Du kan oppleve utstyr fra 100 merker på årets messe (Grafikk: Soundsociety)

Antallet utstillere er omfattende og dekker det meste av det danske lydmiljøet. Mange navn er gjengangere, men det er også flere nye på listen.

Lyd & Bilde er selvfølgelig på plass på messen, og skulle du ikke ha mulighet til å være til stede, kan du glede deg til å lese vår messerapport i neste uke.

Mer info: Soundsociety

Les også 1500 gjester gledet seg over hi-fi i København Den årlige Soundsociety-messen var flyttet til København, og det var fullt hus i de mer enn 30 demorommene hele helgen.
Les videre
Exit mobile version